Młodszy Specjalista ds. klientów z językiem włoskim

4 100,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 100,00 - 4 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

młodszy specjalista Bolesławiec, pracownik biurowy Bolesławiec

  • budowanie bazy klientów,
  • rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
  • organizacja, nadzór i bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanym klientom.
Wymagania

bardzo dobra znajomość języka włoskiego,
komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
doskonała organizacja pracy,
samodzielność,
wysokie zdolności komunikacji interpersonalnej, negocjacji i pracy zespołowej.
Oferujemy

ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne warunki zatrudnienia,
niezbędne narzędzia pracy,
miłą atmosferę pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę tylko od poniedziałku do piątku,
pakiet medyczny i Multisport.

Ważne do: 2020.02.21, wyświetleń: 129

nr ogłoszenia: 1593