Doradca ds. nieruchomości

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 800,00 - 4 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.28

Opis stanowiska

sprzedawca Bolesławiec, doradca klienta Bolesławiec, specjalista ds nieruchomości Bolesławiec

wspieranie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości a także pomoc w ich sprzedaży,pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem,obsługiwanie
transakcji kupna-sprzedaży (zawieranie umów, prezentowanie
nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, komplementowanie
dokumentacji)budowanie relacji z klientami i zapewnienie najwyższego poziomu usług
Wymagania

ludzi lubiących innych ludzi, potrafiących z nimi rozmawiać, słuchać, kojarzyć fakty i wyciągać wnioski
chcących pomagać innym w realizacji ich marzeń,
energicznych, przedsiębiorczych, kreatywnych, młodych duchem, z poczuciem humoru,
ludzi zaangażowanych i zmotywowanych,

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w branży nieruchomości
Oferujemy

atrakcyjny, jasny i klarowny system wynagradzania (podstawa + premia)
przygotowanie do pracy na rynku nieruchomości
fantastyczną atmosferę i pełne wsparcie Menagerów i Zespołu
w pełni wyposażone miejsce pracy (laptop, telefon, internet)

Ważne do: 2020.02.28, wyświetleń: 74

nr ogłoszenia: 1783