Specjalista ds. Ekspansji

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zakopane
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 300,00 - 6 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.28

Opis stanowiska

specjalista Bolesławiec, pracownik biurowy Bolesławiec, Specjalista ds. Ekspansji Bolesławiec

pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców
analiza rynku na podległym tereniewyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów siecirozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do siecidbanie o poprawny obieg dokumentów związanych z podpisaną umową franczyzową
Wymagania

posiadać wykształcenie min. średnie
posiadać zdolności negocjacyjne i analityczne
wykazywać się umiejętnością skutecznego argumentowania i przekonywania
być zdeterminowany w dążeniu do celu
samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną
bardzo dobrze obsługiwać komputer (Word, Excel)
posiadać czynne prawo jazdy kat. B
posiadać podstawową znajomość procesów biznesowych w branży spożywczej, w tym zagadnień operacyjnych, marketingowych i handlowych
Oferujemy

samodzielne stanowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
duży zakres samodzielności przy realizacji zadań
niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Ważne do: 2020.02.28, wyświetleń: 73

nr ogłoszenia: 1792