Specjalista ds. nieruchomości

6 000,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 6 000,00 - 7 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.28

Opis stanowiska

sprzedawca Bolesławiec, doradca klienta Bolesławiec, specjalista ds nieruchomości Bolesławiec

wsparcie klientów przy wyborze, zakupie lub najmie nieruchomości,pomoc właścicielom nieruchomości w sprzedaży lub wynajmiepozyskiwanie nieruchomości na wynajem lub sprzedażtworzenie profesjonalnych ofertprezentacja nieruchomości potencjalnym klientom,utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami.dyżury w biurze, prezentacje inwestycji w terenie.
Wymagania

pełne entuzjazmu, które nie boją się wyzwań
posiadające co najmniej 1 rok doświadczenia w branży nieruchomości
posiadające zdolności handlowe i umiejętności ich praktycznego wykorzystania
przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane
sprawnie zarządzające swoim czasem pracy
o wysokiej kulturze osobistej
Oferujemy

narzędzia pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
dedykowany system CRM
szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

Ważne do: 2020.02.28, wyświetleń: 65

nr ogłoszenia: 1795