specjalista ds. wynajmu

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.28

Opis stanowiska

specjalista Bolesławiec, pracownik biurowy Bolesławiec, specjalista ds wynajmu Bolesławiec

zarządzanie procesem wynajmu powierzchni handlowych i biurowychprowadzenie negocjacji handlowychkoordynacja realizacji umów najmumonitorowanie rynku, reaearchutrzymywanie bieżących relacji z klientamiprowadzenie procesu wynajmu
Wymagania

wykształcenia wyższego
kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu procesem wynajmu powierzchni handlowych (warunek konieczny)
doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych (negocjowanie umów najmu)
zaawansowanej znajomości języka angielskiego
wysokich umiejętności interpersonalnych
proaktywnej postawy
samodzielności w działaniu
Oferujemy

pełną wyzwań pracę u uznanego pracodawcy
pracę w teamie profesjonalistów
atrakcyjne warunki zatrudnienia
odpowiedzialność i samodzielność w prowadzeniu nowego projektu

Ważne do: 2020.02.28, wyświetleń: 75

nr ogłoszenia: 1796