Księgowa / Księgowy

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Białystok
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 5 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.12

Opis stanowiska

księgowy Bolesławiec, księgowa Bolesławiec, pracownik biurowy Bolesławiec

  • prowadzenie pełnej księgowości dla spółki zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • ewidencja i kontrola rozrachunków z kontrahentami,
  • kontakt z kontrahentami,
  • sporządzanie raportów.
Wymagania

wykształcenie wyższe,
doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości,
znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
bardzo dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy

umowa o pracę
motywacyjny system wynagrodzeń
szkolenia i kursy językowe
benefity pozapłacowe

Ważne do: 2020.03.11, wyświetleń: 36

nr ogłoszenia: 2035