Pracownik Utrzymania Czystości

3 000,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bolesławiec
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 3 300,00 zł
  • Dodano 2019.04.29

Opis stanowiska

praca sprzątacz Bolesławiec, praca sprzątaczka Bolesławiec, praca sprzątanie Bolesławiec

dbałość o czystość magazynu zgodnie z wymogami sanitarnymi oraz normami
sprzątanie pomieszczeń i czyszczenie urządzeń oraz maszyn za pomocą środków czystości
sortowanie odpadów zgodnie z wymogami.

Wymagania

uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B
gotowości do pracy w systemie zmianowym
książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
dokładności i sumienności
mile widziane doświadczenie w zakresie utrzymania czystości oraz obsługi maszyn czyszczących.
Oferujemy

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie od 2600 zł brutto do 2900 zł brutto + 400 zł premii, a także bogaty pakiet socjalny.

Ważne do: 2020.04.28, wyświetleń: 73

nr ogłoszenia: 2217