Grafik

4 500,00 - 5 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bolesławiec
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 200,00 zł
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca grafik Bolesławiec, praca IT Bolesławiec, praca grafik komputerowy Bolesławiec

przygotowywanie materiałów na targi branżowe (m.in. ulotki, broszury, roll up, prezentacje) oraz na wewnętrzne wydarzenia firmowe (zaproszenia, plakaty)
rysowanie map dojazdowych i rzutów obiektów (CH i biur) – przenoszenie rysunku na format elektroniczny
graficzne przygotowywanie newsletterów
tworzenie i aktualizowanie istniejących prezentacji i materiałów
drobne prace graficzne (np. projekt kartki świątecznej dla klientów, projekt koszulek na firmowe wydarzenia sportowe)
tworzenie oraz aktualizowanie ogólnodostępnych baz zdjęć i materiałów graficznych

Wymagania

biegła znajomość programów Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator
znajomość pakietu MS Office
wyczucie estetyki, duża kreatywność i otwartość na nowe idee i pomysły
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo związane z branżą nieruchomości)
odpowiedzialność oraz samodzielność
Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i kameralnym zespole
perspektywę rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia
bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy
atrakcyjny pakiet benefitów

Ważne do: 2020.06.10, wyświetleń: 58

nr ogłoszenia: 2258