Sprzedawca - Kierowca kat. B i C

3 400,00 - 3 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bolesławiec
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 400,00 - 3 800,00 zł
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca kierowca Bolesławiec, praca handlowiec Bolesławiec, praca sprzedawca Bolesławiec

Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki,
Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,
Budowanie długotrwałych relacji z klientem,
Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania

Miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego regionu,
Prawo jazdy kat. B i/lub C (karta kierowcy),
Aktualne badania SANEPID,
Umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
Atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe,
Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,
Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
Niezbędne narzędzia pracy,
Bardzo dobrą atmosferę,
Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Ważne do: 2020.06.10, wyświetleń: 6

nr ogłoszenia: 2259