Grafik

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bolesławiec
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 5 000,00 zł
  • Dodano 2019.06.19

Opis stanowiska

praca grafik Bolesławiec, praca IT Bolesławiec, praca grafik komputerowy Bolesławiec

Kreację i przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby firmy
(katalogi, ulotki, plakaty itp.)
Skład i łamanie tekstów, formatowanie, przygotowywanie materiałów do publikacji
Współtworzenie kampanii wizerunkowych
Przygotowywanie projektów wzornictwa przemysłowego

Wymagania

Minimum 3 letnie doświadczenie, jako grafik mile widziane w agencji kreatywnej bądź studio projektowym
Portfolio projektów graficznych – do wglądu
Biegła obsługa wiodących programów graficznych
Doświadczenie w składzie i łamaniu tekstów, katalogów produktowych, opakowań itp.
Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku oraz do publikacji w sieci
Wysokie poczucie estetyki, zdolności plastyczne
Oferujemy

Bogaty pakiet medyczny dla całej rodziny
Pracę w młodym, ambitnym i nastawionym na rozwój zespole
Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
Możliwość realizacji ciekawych projektów, dużą swobodę w działaniu

Ważne do: 2020.06.18, wyświetleń: 97

nr ogłoszenia: 2281