Programista JAVA

5 000,00 - 7 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto {praca}
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 000,00 - 7 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca informatyk Bolesławiec, praca IT Bolesławiec, praca programista java Bolesławiec

Tworzenie oprogramowania dla nowych produktów rynku kapitałowego
Obsługa zgłoszeń i wprowadzanie zmian do istniejących funkcjonalności
Przygotowywanie oprogramowania do testowania tworzonych rozwiązań
Przygotowywanie dokumentacji
Wytwarzanie oprogramowania metodyką AGILE

Wymagania

Bardzo dobra znajomość programowania w języku JAVA
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu „Front-end”
Dobra znajomość relacyjnych baz danych (SQL)
Dobra znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość GIT
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek studiów – informatyka)
Oferujemy

Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
Niekorporacyjny charakter pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet socjalny, opieka medyczna, karta Mutlisport, firmowe eventy
Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Ważne do: 2020.07.08, wyświetleń: 114

nr ogłoszenia: 2533