Oferta archiwalna

Trener sportowy/Dietetyk

4 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

trener sportowy Bolesławiec, dietetyk Bolesławiec

    W naszym zespole będziesz odpowiadać za promocję zdrowego trybu życia i zarażanie innych swoją pasją
    Twoimi codziennymi zadaniami będą spotkania z podopiecznymi
    Będziesz prowadzić treningi, warsztaty oraz wykłady o zdrowym odżywianiu i aktywnościach sportowych
    Do Twoich zadań będzie należeć także udzielanie porad indywidualnych
    Wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię gry
    Nasza drużyna to sami super zawodnicy, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w nowej firmie

Wymagania

Sport i zdrowe odżywianie są Twoją pasją i potrafisz zarażać nią innych ludzi
Możesz pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu treningów grupowych i personalnych oraz tworzeniu planów dietetycznych
Posiadasz wykształcenie z zakresu wychowania fizycznego, rekreacji ruchowej, fizjoterapii lub dietetyki
Masz za sobą liczne szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania oraz prowadzenia zajęć sportowych np. treningu funkcjonalnego, sportów walki, stretchingu itp.
Posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu dietetyki, która pozwala Ci tworzyć plany dietetyczne w zależności od potrzeb klientów
Uczestnicy Twoich zajęć i klienci, dla których tworzysz plany dietetyczne podziwiają Cię za umiejętność inspirowania, motywowania i wspierania podopiecznych
Dobrze czujesz się w prowadzeniu prezentacji przed liczną publicznością, które chętnie poprowadzisz także w języku angielskim
W pracy i w życiu kierujesz się wyłącznie zasadą WIN-WIN
Potrafisz odnaleźć się w środowisku biznesowym równie dobrze jak na sali treningowej czy w poradni dietetycznej
Posiadasz prawo jazdy kat. B i nie zawahasz się go użyć, aby dotrzeć do swoich podopiecznych

Oferujemy

umowa o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem premiowym
W naszym biurze na pewno znajdziesz świetną atmosferę
Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a na większy głód mamy lunche,
Możesz skorzystać z dofinansowania nauki w szkołach wyższych oraz platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego
Mamy dla Ciebie darmową kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego oraz tańsze bilety do kina i teatru
Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.01.04, wyświetleń: 783

nr ogłoszenia: 40