Ogrodnik

2 500,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zakopane
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 000,00 zł
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

ogrodnik Bolesławiec, pielęgnacja roślin Bolesławiec, Bolesławiec

Pielęgnacja dużego ogrodu w Ośrodku Wypoczynkowym (dwie lokalizacje),
Wymiana roślin w niezbędnym zakresie,
Codzienne podlewanie wybranych roślin (jedna lokalizacja)
Konserwacja linii kroplujących,
Ewentualne rozwinięcie systemu linii kroplujących,
Cięcia pielęgnacyjne roślin,
Koszenie trawy,
Wykonywanie swoich obowiązków w sposób nie konfliktowy dla wypoczynku Gości Ośrodka,
Sporadyczne zastępowanie pracowników technicznych w prostych pracach.

Wymagania

3-4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ogrodu,
Zaawansowana wiedza o rodzajach wymaganiach roślin
Oferujemy

Wynagrodzenie stosowne do wykonywanych zadań
Dobrą atmosferę pracy w małym ale życzliwym zespole.
Standardowe narzędzia pracy ogrodniczej.
Samochód (Mercedes Vito) do celów służbowych.

Ważne do: 2020.01.15, wyświetleń: 169

nr ogłoszenia: 439