Referent ds. Spedycji Krajowej

2 450,00 - 2 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszowice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 450,00 - 2 700,00 zł
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

spedytor Bolesławiec, dyspozytor Bolesławiec, logistyk Bolesławiec

pomoc spedytorom w organizowaniu transportów krajowych
kontakty z klientami, przewoźnikami oraz innymi działami firmy
nadzór nad dokumentacją spedycyjną
bieżąca analiza i optymalizacja kosztów

Wymagania

zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze TSL
wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane będzie wykształcenie kierunkowe - transport, spedycja, logistyka
mile widziane będą praktyki na podobnym stanowisku
rozwinięte kompetencje komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w grupie, umiejętność szybkiego uczenia się
zaangażowanie i motywacja do pracy
dobra znajomość programu MS Excel
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ustalonej pozycji na rynku
możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia i kursy specjalistyczne
doskonała atmosfera pracy
Multisport
grupowe ubezpieczenie
bezpłatna nauka języków obcych
Bony świąteczne

Ważne do: 2020.01.17, wyświetleń: 166

nr ogłoszenia: 573