KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 4 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

księgowy Bolesławiec, księgowa Bolesławiec, pracownik biurowy Bolesławiec

  • weryfikacja dokumentów księgowych pd względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kasy i innych dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • rozliczanie międzyokresowe kosztów,
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • zamykanie miesiąca, udział w zamknięciu roku,
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych – bilans, sprawozdania do GUS.
Wymagania

2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
znajomość programu RAKS – mile widziana
Oferujemy

możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
umowę o pracę,
pakiet benefitów.

Ważne do: 2020.01.07, wyświetleń: 125

nr ogłoszenia: 89